Serwisant Central Klimatyzacyjnych

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
Cała Polska
Miasto:
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
MENERGA Sp. z o.o.

Menerga jest wiodącym producentem central klimatyzacyjnych do hal basenowych, zapewniających jednocześnie komfort i energooszczędność. Przez lata firma zdobyła szeroką wiedzę z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Wytwarzamy również dobry klimat współpracy z naszymi partnerami i klientami. Menerga jest częścią międzynarodowej grupy Systemair.

Obecnie w związku ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

- Serwisowanie central klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a także pozostałych urządzeń produkcji Menerga GmbH

- Samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń

- Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń

- Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

Wymagania:

- Znajomość instalacji HVAC i technologii napędów elektrycznych

- Doświadczenie w bieżącej eksploatacji, konserwacji, przeglądach i naprawach instalacji technicznych

- Doświadczenie w obsłudze sterowników swobodnie programowalnych

vUprawnienia SEP do 1kV

- Certyfikat F-gaz

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Podstawowa znajomość angielskiego lub niemieckiego

- Sumienność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

- Pracę w wymiarze pełnego etatu

- Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Udział w szkoleniach

- Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres menerga@menerga.pl

Data publikacji: 2017-07-03
Data zakończenia: 2017-08-03

Powiązane działy

Klimatyzacja