Serwisant Central Wentylacyjnych BerlinerLuft

Województwo:
opolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o. - producent systemów wentylacyjnych i central klimatyzacyjnych - poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant Central Wentylacyjnych

Miejsce pracy: woj. opolskie

Nr ref.: Serwis

Obowiązki

• dokonywanie okresowych przeglądów technicznych central wentylacyjnych
• prowadzenie dokumentacji serwisowej
• doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji central wentylacyjnych

Wymagania

• doświadczenie w serwisie instalacji HVAC
• wykształcenie zawodowe techniczne
• umiejętność czytania schematów elektrycznych i DTR urządzeń
• wiedza techniczna z zakresu napraw central wentylacyjnych
• znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych i automatyki
• mile widziane uprawnienia energetyczne SEP
• umiejętność obsługi falowników
• prawo jazdy kat. „B”
• znajomość obsługi komputera
• dyspozycyjność-podróże służbowe

Oferujemy

• możliwość zdobywania bogatego doświadczenia zawodowego
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@berlinerluft.pl

w tytule wpisując "Serwis".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2013-10-16
Data zakończenia: 2014-10-16