Serwisant Central Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Menerga jest wiodącym producentem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zapewniających jednocześnie komfort i energooszczędność. Przez lata firma zdobyła szeroką wiedzę z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Wytwarzamy również dobry klimat współpracy z naszymi partnerami i klientami. Menerga jest częścią międzynarodowej grupy Systemair.

Zakres obowiązków:

·        Serwisowanie central klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a także pozostałych urządzeń produkcji Menerga

·        Samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń

·        Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń

·        Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata

·        Znajomość instalacji HVAC i technologii napędów elektrycznych

·        Doświadczenie w bieżącej eksploatacji, konserwacji, przeglądach i naprawach instalacji technicznych

·        Doświadczenie w programowaniu sterowników swobodnie programowalnych

·        Uprawnienia SEP do 1kV

·        Prawo jazdy kat. B

·        Sumienność, dokładność i zaangażowanie

Mile widziane:

·        Doświadczenie w zakresie instalacji chłodniczych

·        Certyfikat F-gaz

·        Wykształcenie kierunkowe

·        Znajomość angielskiego na poziomie technicznym

Oferujemy:

·        Pracę w wymiarze pełnego etatu

·        Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        Udział w szkoleniach

·        Niezbędne narzędzia pracy

Data publikacji: 2018-04-19
Data zakończenia: 2018-05-18

Powiązane działy

Wentylacja