Serwisant HVAC

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

- diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń i instalacji HVAC,

- wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń i instalacji HVAC i ich konserwacja,

- uruchamianie urządzeń i instalacji HVAC,

- prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie co najmniej zawodowe – kierunkowe,

- odpowiedzialność za powierzone zadania,

- dobrej organizacji pracy,

- umiejętność pracy zespołowej,

- samodzielność i inicjatywa,

- kultura osobista,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- gotowość do wykonywania zleconych prac poza miejscem zamieszkania (delegacje),

- czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- uprawnienia do eksploatacji dla grupy I,II i III (SEP),

- uprawnienia UDT – F-gazy,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dla komfortu pracy oferujemy:

- stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- motywujący system wynagrodzenia adekwatny do umiejętności i zaangażowania,

- pracę w zgranym zespole,

- szkolenia i szansę na rozwój,

- profesjonalne narzędzia pracy.

CV prosimy przesyłać zna adres praca@daas.pl

Data publikacji: 2018-01-11
Data zakończenia: 2018-02-11