SERWISANT HVACR - Szczecin

Miasto:
Szczecin
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
0012135

 Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków pracownika:

    Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych bezpośredniego i agregatów skraplających,
    kurtyn powietrznych;

    Serwisowanie urządzeń wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, klimatyzacji
    precyzyjnej, instalacji elektrycznych;

    Montaże urządzeń i instalacji, inwentaryzacje;

    Przygotowywanie opinii technicznych;

    Doradztwo i diagnozy techniczne;

    Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

    Uprawnienia energetyczne G1 E do 1 kV, G2 E (urządzenia wentylacji klimatyzacji i
    chłodnicze o mocy powyżej 50 KW),G2 E (sprężarki o mocy powyżej 20 KW)
    Certyfikat na F-gazy.

Oczekiwania w stosunku do kandydata:

    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

    Prawo jazdy kat. B;

    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;

    Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe pakiety benefitów.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są
o wysłanie dokumentów aplikacyjnych- CV na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl wraz z treścią klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data publikacji: 2017-03-29
Data zakończenia: 2017-05-25

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Powiązane kategorie

szafy klimatyzacyjne, centrale klimatyzacyjne i wentylacyjno-klimatyzacyjne, w instalacjach klimatyzacyjnych, klimatory