Serwisant instalacji sanitarnych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Zakres obowiązków:

  •     wykonywanie przeglądów instalacji wentylacji, klimatyzacji wraz z automatyką, instalacji sanitarnych i grzewczych
  •     usuwanie usterek i awarii podczas interwencji serwisowych

Wymagania:

  •     dyspozycyjność do częstych wyjazdów serwisowych
  •     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  •     czynne prawo jazdy kat. B
  •     wykształcenie branżowe – technik chłodnik, technik mechanik, technik elektronik, elektrotechnik
  •     podstawowa znajomość instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodniczych, automatyki, sanitarnych i grzewczych
  •     umiejętność organizacji pracy własnej
  •     samodzielność i inicjatywa

Oferujemy:

  •     atrakcyjne wynagrodzenie
  •     narzędzia pracy
  •     możliwość rozwoju
  •     szkolenia branżowe

Kontakt: http://daas.pl/praca.html

Data publikacji: 2014-11-26
Data zakończenia: 2014-12-26