Serwisant klimatyzacji

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • usuwanie awarii urządzeń klimatyzacyjnych firmy oraz producentów zlokalizowanych na terenie poszczególnych województw

Wymagania:

  • wiedza techniczna oraz doświadczenie w serwisowaniu i naprawie urządzeń klimatyzacji precyzyjnej
  • doświadczenie w montażu urządzeń klimatyzacji precyzyjnej
  • uprawnienia do pracy z substancją kontrolowaną "Zielona Karta"
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • nowoczesne środowisko techniczne
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje składać poprzez: http://gazetapraca.pl/ogl/2235731/serwisant+klimatyzacji#Wroc%C5%82aw

Data publikacji: 2015-12-18
Data zakończenia: 2015-12-31