Serwisant klimatyzacji

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Hagler SERVICES Sp. z o.o. jest firmą obsługującą technicznie nieruchomości na terenie Warszawy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób do stacjonarnej obsługi naszych nieruchomości biurowych. Ofertujemy pracę w rodzinnej przyjaznej atmosferze z uczciwym podejściem do pracownika i naszych kontrahentów.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Szukamy pracownika na stanowisko serwisanta urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych.

Stała praca na terenie budynków biurowych w Warszawie

Zakres obowiązków:

- serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

- wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i kontroli szczelności

- naprawy

- instalacje urządzeń (podłączenie/uruchomienie)

- przygotowywanie protokołów serwisowych i raportowanie wyników pracy do centrali firmy, sporządzanie dokumentacji fotograficznej

Wymagania wobec kandydatów:

- min. 3 lata doświadczenia w zawodzie,

- certyfikat F-Gaz, uprawnienia elektryczne, umiejętność/uprawnienia do lutowania

- prawo jazdy kat. B

- podstawowa obsługa komputera (poczta elektroniczna, skanowanie raportów, wysyłanie zdjęć itd.)

- umiejętność samodzielnej diagnozy i usuwania awarii

- wykształcenie kierunkowe będzie atutem

Cechy charakteru poszukiwanego przez nas pracownika:

- uczciwość, pracowitość, samodzielność, sumienność, dokładność, punktualność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, chęć do pracy i samorozwoju, chęć kształcenia i pogłębiania swoich umiejętności, dbałość o wizerunek pracodawcy

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia, system premii zależny od osiąganych wyników i jakości pracy - premie za terminowe i skuteczne wykonywanie napraw

umowę o pracę

- niezbędne narzędzia do pracy (narzędzia serwisowe, samochód służbowy, telefon, tablet itd.)

- możliwość wyjazdów na szkolenia i zdobywania dalszych uprawnień

- przyjazną atmosferę i uczciwe podejście do pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:info@hagler.pl

Data publikacji: 2017-08-01
Data zakończenia: 2017-08-31

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja