Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Nr referencyjny:
AFRISO Sp. z o.o.

 Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów izolacyjnych w Polsce Północnej   . Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i wykonawców z branży Klimatyzacyjno - wentylacyjnej .Doradzamy i wspólnie z naszymi klientami realizujemy projekty budowlane .

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:  Gdańsk (biuro) oraz serwis na terenie Trójmiasta

Główne zadania:

- techniczna obsługa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

- wykonywanie bieżących napraw

- sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń

Wymagania :

- minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

- uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV- uprawnienia FGAZY

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

- stabilność zatrudnienia

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Data publikacji: 2019-04-03
Data zakończenia: 2019-05-03

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo