Serwisant - Monter HVACR

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Legionowo
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Ka Wu Cha

Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo

tania-klimatyzacja-warszawa.pl

firma zajmująca się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych wentylacyjnych i chłodniczych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant - Monter Układów Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Legionowo, woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

• montaż i serwis urządzeń i układów chłodniczych
• montaż i serwis urządzeń i układów klimatyzacyjnych

Wymagania:

• świadectwo kwalifikacji do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane
• uprawnienia elektryczne do min. 1kV
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie zawodowe

KaWuCha oferuje:

• po okresie próbnym - umowę o pracę na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie
• motywacyjny system premiowy
• samochód służbowy

CV należy przesyłać na adres: mariusz.gutowski@kawucha.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KaWuCha z siedzibą w Legionowie."

Data publikacji: 2013-09-15
Data zakończenia: 2014-09-15