Serwisant Systemów Chłodniczych

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Gegenbauer Polska zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

SERWISANT SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  •     Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów. Diagnostyka i usuwanie usterek,
  •     Realizacja harmonogramu konserwacji i przeglądów,
  •     Bieżąca obsługa  serwisowa, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów  i urządzeń,
  •     Drobne prace instalatorsko montażowe,
  •     Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń.

Wymagania:

  •     Wykształcenie min. średnie techniczne,
  •     Niekaralność,
  •     Doświadczenie: min. 2 lata  w zakresie konserwacji oraz montażu systemów klimatyzacji i wentylacji,
  •     Uprawnienia SEP grupa 1‘E’ do 1 kV , uprawnienia SEP grupa 2,
  •     Posiadanie certyfikatu dotyczącego czynnika R22 będzie dodatkowym atutem,
  •     Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  •     Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  •     Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  •     Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  •     Ciekawą i samodzielną pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularzy na stronie http://www.gegenbauerpolska.pl/kariera/kariera.htm

Data publikacji: 2014-11-19
Data zakończenia: 2014-12-19