Serwisant Urządzeń Grzewczych

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
opolskie
Miasto:
Opole
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Serwisant urządzeń grzewczych

Miejsce pracy: Opolskie

Zakres obowiązków:

    • Serwis instalacji centralnego ogrzewania, węzłów cieplnych, kotłów: gazowych, olejowych, węglowych;

    • Konserwacja, przeglądy techniczne, naprawy, wymiany ww. urządzeń;

    • Doradztwo i ekspertyzy techniczne;

    • Inwentaryzacja;

    • Współpraca z pracownikami zleceniodawcy.

      Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w serwisowaniu urządzeń grzewczych;

    • Prawo jazdy kat. B;

    • Uprawnienia G1, G2, G3 E;

    • Umiejętność czytania schematów technicznych;

    • Znajomość obsługi komputera (MS Office);

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne).

Oferta:

    • Umowa o pracę;

    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    • Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjacji;

    • Praca jednozmianowa;

    • Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: m.zbadzka@leasingteam.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Data publikacji: 2017-02-10
Data zakończenia: 2017-03-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo