Serwisant Urządzeń klimatyzacyjnych

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Dolnośląskie

Zakres obowiązków:

    • Serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, instalacji elektrycznych, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych
    • Montaże nowych urządzeń i instalacji
    • Raportowanie
    • Doradztwo i diagnozy techniczne.

Oczekiwania:

    • Uprawnienia: G1 E do 1 kV, G2 E, oraz certyfikat na F-gazy
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość schematów elektrycznych – warunek konieczny
    • Obeznanie z dokumentacją techniczną
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mobilność
    • Obsługa komputera (MS Office).

Oferta:

    • Umowa o pracę
    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjacji
    • Praca na jedną zmianę
    • Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Data publikacji: 2017-02-10
Data zakończenia: 2017-03-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo