Serwisant Urządzeń klimatyzacyjnych

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, instalacji elektrycznych, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych;
  • Montaże nowych urządzeń i instalacji;
  • Raportowanie;
  • Doradztwo i diagnozy techniczne.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia: G1 E do 1 kV, G2 E, oraz certyfikat na F-gazy;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość schematów elektrycznych – warunek konieczny;
  • Obeznanie z dokumentacją techniczną;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mobilność;
  • Obsługa komputera (MS Office).

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjacji;
  • Praca na jedną zmianę;
  • Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002,  nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Data publikacji: 2017-02-10
Data zakończenia: 2017-03-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Powiązane kategorie