Serwisant Urządzeń Klimatyzacyjnych (Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra)

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

LeasingTEAM - agencja pfracy tymcasowej i doradztwa personalnego

dla swojego Klienta - firmy o ugruntowanej pozycji zajmującej się administracją nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi

- poszukuje Kandydatów w 9 lokalizacjach (Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra) na stanowisko:

Serwisant Urządzeń Klimatyzacyjnych

Obowiązki:

• serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych bezpośredniego odparowania typu split i agregatów skraplających
• serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/grzewcze wodne – klimakonwektory, kurtyny powietrzne i aparaty grzewczo-wentylacyjne
• serwisowanie agregatów wody lodowej i modułów hydraulicznych
• serwisowanie central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wewnętrzne pompy ciepła
• serwisowanie wentylatorów nawiewno - wyciągowych

Oczekiwania:

• wykształcenie techniczne w zakresie elektryki/energetyki/elektroniki,
• minimum 4 letnie doświadczenie w eksploatacji urządzeń w ruchu ciągłym (warunek konieczny),
• doświadczenie w pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi min. firm: Hitachi, Emerson, RC
• umiejętność czytania schematów elektrycznych i DTR urządzeń,
• uprawnienia SEP G1 do 1kW w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, urządzeń prądotwórczych i elektrotermicznych,
• świadectwo kwalifikacji w zakresie naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami,
• znajomość obsługi komputera,
• dyspozycyjność  do pracy w delegacji oraz wykonywania prac na wysokości
• umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i rzetelność.

Mile widziane:

• uprawnienia SEP G2 w zakresie eksploatacji urządzeń, wentylacji, klimatyzacji, chłodniczych, pomp, wentylatorów i dmuchaw o mocy powyżej 50 kW

Firma oferuje:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w ramach umowy o pracę;
• możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zgłoszenia - poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-05-27
Data zakończenia: 2014-05-27