Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Wiwent Serwis Sp. z o.o. zajmuję się kompleksową obsługą, serwisem i konserwacją instalacji obiektowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca związana z montażem - serwisem urządzeń HVAC.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Znajomość urządzeń z zakresu HVAC: układy chłodnicze, wentylacyjne, grzewcze,

Znajomość podstaw: elektryki, automatyki, hydrauliki, pracy z układami chłodniczymi,

Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Telefon służbowy,

Komputer,

Samochód służbowy po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wiwent Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wiwent Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ciupagi 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2018-05-15
Data zakończenia: 2018-06-15