Serwisant wentylacji i klimatyzacji

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Thermex Serwis Sp. z o.o.
(www.thermex.co)
 firma specjalizująca się w konserwacji i naprawie

urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach wielkopowierzchniowych
(przede wszystkim super- i hipermarkety)
poszukuje pracowików:

SERWISANT WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
Serwisanci poszukiwani w regionach/województwach całej Polski.

Opis stanowiska:

      •     serwisowanie i naprawa urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na terenie całej Polski

Wymagania:

      •     znajomość branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej,

      •     uprawnienia SEP do 1kV (inne uprawnienia mile widziane)

      •     czynne prawo jazdy

      •     stan zdrowia pozwalający na prace na wysokości pow. 3m

      •     gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

      •     pracę w jednej z największych firm w branży

      •     możliwość rozwoju zawodowego

      •     wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

CV prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie http://www.thermex.co/index.php/pl/stale-rekrutujemy

Data publikacji: 2015-01-08
Data zakończenia: 2015-02-08

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo