Ślusarz - śląskie

Województwo:
śląskie
Miasto:
Gliwice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Gliwice, woj. śląskie

Obowiązki

Konserwacja maszyn i urządzeń
• Bieżące naprawy, diagnozowanie, usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Utrzymywanie ciągłości ruchu
• Prace inwestycyjne

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Kilkuletnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
• Aktualne uprawnienia spawalnicze (doświadczenie w spawaniu elektrodą i w spawaniu gazowym)
• Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i MIG/MAG
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia tokarskie
• Zaangażowanie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Firma Fuchs Oil oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• Szkolenia zawodowe z możliwością rozszerzenia uprawnień
• Pracę w przyjaznym zespole pracowników
• Jednozmianowy system czasu pracy

Przyłącz się do FUCHS!
CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres:
rekrutacja@fuchs-oil.pl z dopiskiem w temacie: „Utrzymanie Ruchu”
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.
Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż. zm).”

szczegóły

Data publikacji: 2013-10-21
Data zakończenia: 2014-10-21