Specjalista Automatyk

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa/Łomna Las
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

aereco wentylacja sp. z .o.o. (www.aereco.com.pl)

w związku z rozbudową biura technicznego, poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Łomna Las (woj. mazowieckie)

Zadania:

• tworzenie algorytmów sterowania,
• programowanie sterowników PLC,
• projektowanie układów elektronicznych,
• systemy inteligentnych budynków.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne elektryczne/elektroniczne,
• specjalność: automatyka, elektronika,
• praktyczna obsługa komputera,
• samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
• umiejętność organizacji pracy pod presją i zorientowanie na sukces,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
• szukamy odważnych, optymistycznych i kreatywnych osób.

Firma oferuje:

• zatrudnienie na pełny etat, umowa na czas nieokreślony,
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• możliwość rozwoju i samorealizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres e-mail: rekrutacja@aereco.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapewniamy dyskrecję.

Data publikacji: 2013-05-31
Data zakończenia: 2014-05-31