Specjalista ds. Automatyki

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

VTS Group (www.vtsgroup.com) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Automation Specjalist

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: AS

Obowiązki

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Automation Specialist będzie opracowywanie zmian w układach automatyki i zasilania w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

• Projektowanie nowych oraz usprawnianie istniejących układów automatyki i zasilania oraz nadzór nad ich wykonaniem,
• Nadzorowanie i utrzymanie bieżących rozwiązań automatyki i zasilania oraz bieżące wsparcie techniczne innych działów,
• Programowanie sterowników z uwzględnieniem interfejsu użytkownika oraz połączeń komunikacyjnych,
• Szkolenia z automatyki dla struktur we wszystkich regionach,
• Dobory techniczne komponentów central z zakresu automatyki i zasilania,
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
• Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian.

Wymagania

• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,
• Doświadczenia w programowaniu sterowników i projektowaniu sterownic,
• Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka,  elektrotechnika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna),
• Bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
• Systematyczność i dbałość o detale,
• Zdolności analityczne i organizacyjne,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

VTS Group oferuje

• Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
• Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział R&D,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym
w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2014-01-03
Data zakończenia: 2015-01-03