Specjalista ds. Automatyki HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. AUTOMATYKI
(w zakresie instalacji HVAC)

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Nr ref. 06PJ

Obowiązki:

- wykonywanie oprogramowania sterowników PLC,
- opracowywanie projektów z zakresu automatyki HVAC,
- uczestniczenie w uruchomieniach instalacji,
- współpraca z podwykonawcami i z grupami montażowymi,
- poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
- znajomość urządzeń AKPiA,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków budowlanych,
- umiejętność posługiwanie się programami projektowymi,
- orientacja na wyniki i osiąganie zamierzonych celów,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
- pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
- system wynagradzania adekwatny do efektów pracy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-07-20
Data zakończenia: 2015-08-14