Specjalista ds. Central Wentylacyjnych

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Centrum Klima S.A. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieruchów, woj. mazowieckie

Opis stanowiska

• Kreowanie strategii sprzedażowej zgodnie z wytyczoną strategią firmy
• Budowanie i rozwój relacji z projektantami, firmami instalacyjnymi i hurtowniami instalacji HVAC
• Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
• Kontakt z zagranicznymi dostawcami urządzeń
• Wsparcie i doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń
• Monitorowanie i wsparcie realizowanych projektów z użyciem produktów podległych marek
• Aktywne kreowanie wizerunku firmy

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie Inżynierii Środowiska ze specjalnością COiW)
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku w dziale sprzedaży produktów wentylacyjnych (lub innych w ramach branży HVAC)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość branży projektantów HVAC (mile widziana)
• Gotowość do podróży służbowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stałą pracę w młodym zespole
• Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej organizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od efektów
• Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kadry@centrumklima.pl lub na adres:
CENTRUM KLIMA S.A., Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki
fax: (22) 250-50-13
z dopiskiem "Specjalista ds. Central Wentylacyjnych"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2013-07-01
Data zakończenia: 2014-07-01