Specjalista ds. eksportu

Województwo:
śląskie
Miasto:
Częstochowa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
DOSPEL Sp. z o.o.

Firma DOSPEL - lider na rynku wentylacji z czterdziestoletnim doświadczeniem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  •     Zarządzanie przydzielonym obszarem sprzedaży eksportowej
  •     Pozyskiwanie nowych rynków eksportowych w ramach wyznaczonego obszaru
  •     Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja planów sprzedaży
  •     badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  •     Monitorowanie i analiza potencjału klientów na danych rynkach
  •     Budowanie dobrych długotrwałych relacji z Kontrahentami
  •     Budowa pozytywnego wizerunku Firmy, udział w imprezach - targach

Wymagania:

  •     Wykształcenie: wyższe (specjalizacja w handlu zagranicznym lub kierunkach pokrewnych będzie dodatkowym atutem)
  •     Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  •     Biegła znajomość języka ANGIELSKIEGO w mowie i piśmie-warunek konieczny(znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem-preferowane: holenderski lub włoski)
  •     Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności funkcji matematycznych programu Excel
  •     Pożądana jest praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik handlu zagranicznego, wentylacji i rekuperacji,
  •     Orientacja na wyniki i realizację zadań, dobra organizacja pracy i zdolności interpersonalne
  •     Umiejętność organizowania sobie pracy i pracy pod presją czasu
  •     Prawo jazdy kat. B
  •     Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  •     Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym dynamicznym zespole sprzedaży
  •     Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  •     Atrakcyjny system premiowania w zależności od osiągniętych wyników sprzedaży
  •     Możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego

Aplikacje zawierające ZDJĘCIE prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj na dole ogłoszenia na portalu pracuj.pl: http://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-eksportu-czestochowa,oferta,3742763

Możliwość pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej przez Skype.

Aplikację proszę składać wyłącznie na portalu Pracuj.pl za pomocą przycisku Aplikuj: http://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-eksportu-czestochowa,oferta,3742763

W aplikacjach prosimy zawrzeć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji”. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji informacji zawartych w CV oraz skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2015-01-22
Data zakończenia: 2015-02-22