Specjalista ds. Importu - branża HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma Harmann Polska Sp. z o.o.

wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce

zatrudni:

Specjalista ds. Importu (HVAC)

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Nr ref.: SDI/KR/04/2014

Obowiązki

• Obsługa transakcji międzynarowowych w zakresie zakupu towarów i logistyki
• Negocjowanie stawek transportowych
• Analiza i utrzymywanie stanów magazynowych
• Sporządzenie analiz i raportów
• Budowanie długofalowych relacji z partnerami

Wymagania

• Biegła znajomość jezyka angielskiego (mile widziana dodatkowa znajomość j. niemieckiego)
• Wykształcenie wyższe (mile widzianiane techniczne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• Znajomość zagadnień handlu międzynarodowego
• Komunikatywność i wysoka motywacja do pracy

Oferta Harmann Polska:

• Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole (umowa o pracę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia krajowe i zagraniczne
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@harmann.pl wpisując w tytule wiadomości "SDI/KR/04/2014".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Harmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Data publikacji: 2014-03-19
Data zakończenia: 2015-03-19