Specjalista ds. instalacji wentylacyjnych

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Region: Wrocław, woj. dolnośląskie

Nr ref.: SDW 07/13

Obowiązki

- Zapewnienie poprawnego funkcjonowania instalacji wentylacji poprzez planowanie, wykonanie lub zlecenie na zewnątrz i dozór nad przeglądami, konserwacją, serwisowaniem, remontami, rozbudową, usuwaniem usterek oraz czynnościami wynikającymi z obowiązujących aktów prawnych.
- Prowadzenie ewidencji przeglądów, konserwacji, serwisów, remontów, inwestycji i usuwania usterek instalacji wentylacji.
- Rozliczanie prac związanych z przeglądami, konserwacją,  serwisami, remontami, inwestycjami i usuwaniem usterek instalacji wentylacji.
- Raportowanie do przełożonego usterek i zagrożeń związanych z funkcjonowaniem instalacji wentylacji.
- Udział w komisjach odbiorów końcowych inwestycji/remontów oraz przyjmowanie instalacji wentylacji.
- Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji technicznej składników instalacji wentylacji.
- Wsparcie dla działu budowlanego i konsultacje w zakresie wytycznych budowy instalacji wentylacji.
- Przygotowanie dokumentacji zakupowych i przetargowych na zakupy związane z serwisem, remontami, utrzymaniem, rozbudową i inwestycjami w branży wentylacyjnej i budowlanej.
- Udział w pracach komisjach przetargowych na prace związanie z obsługą i utrzymaniem infrastruktury oraz na roboty budowlane.
- Nadzór nad wykonaniem przedmiotów zamówienia lub przetargu.
- Aktualizacja i przeprowadzanie inspekcji zgodnie z Instrukcjami Eksploatacji

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne min. inżynierskie.
- Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – warunek konieczny.
- Uprawnienia w zakresie eksploatacji instalacji, sieci i urządzeń energetycznych z grupy I (E1/D1) do 1kV – warunek konieczny.
- Mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych.
- Mile widziane uprawnienia w zakresie eksploatacji instalacji, sieci i urządzeń energetycznych z grupy II ( E2/D2)

Firma oferuje

- Zatrudnienie na umowę o pracę.
- Pracę pełną codziennych wyzwań.
- Perspektywę udziału w tworzeniu rozwiązań usprawniających pracę własną i innych pracowników.
- Możliwości rozwoju zawodowego, wraz z rozwojem Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.