Specjalista ds. Klimatyzacji

Województwo:
śląskie
Miasto:
Żory
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Opis stanowiska pracy:

    praca stacjonarna w Żorach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00
    obsługa firm instalacyjnych zajmujących się montażem klimatyzacji oraz magazynu z klimatyzatorami.

Zakres obowiązków:

  •     sporządzenie wycen dla klientów na urządzenia klimatyzacyjne
  •     przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych
  •     wydawanie, przyjmowanie i wysyłanie towaru, opieka nad magazynem
  •     doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń klimatyzacyjnych
  •     pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami

Wymagania:

  •     wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  •     łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  •     samodzielność działania, optymizm i zaangażowanie
  •     chęć do nauki związanej z budową i zasadą działania oferowanych klientom urządzeń
  •     umiejętność czytania ze zrozumieniem instrukcji technicznych oferowanych urządzeń
  •     podstawowa znajomość obsługi komputera
  •     prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

  •     wykształcenie techniczne kierunkowe: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, itp.
  •     doświadczenie podobnym stanowisku
  •     doświadczenie w zakresie obsługi klientów B2B
  •     znajomość branży klimatyzacyjnej
  •     wiedza techniczna z zakresu branży klimatyzacyjnej
  •     otwartość, entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie w pracy

Gwarantujemy

  •     umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  •     stabilne i terminowe wynagrodzenie
  •     narzędzia do pracy - telefon komórkowy, komputer stacjonarny
  •     regularne podwyżki przy wzroście kwalifikacji i efektów pracy powyżej inflacji
  •     miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  •     szkolenia podnoszące kwalifikacje

Listy motywacyjne oraz CV należy przesyłać na adres mailowy: franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

Data publikacji: 2015-01-12
Data zakończenia: 2015-02-12