Specjalista ds. Klimatyzacji

Województwo:
śląskie
Miasto:
Żory
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma VRF Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Klimatyzacji

Opis stanowiska pracy:

  • praca stacjonarna w Żorach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00
  • od jesieni 2016 możliwa zmiana stanowiska pracy jako handlowiec na terenie Śląska z wyższymi zarobkami i samochodem służbowym, w tym do prywatnego użytkowania
  • obsługa firm instalacyjnych zajmujących się montażem klimatyzacji oraz magazynu z klimatyzatorami.

Zakres obowiązków:

  • sporządzenie wycen dla klientów na urządzenia klimatyzacyjne
  • przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • wydawanie, przyjmowanie i wysyłanie towaru, opieka nad magazynem
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń klimatyzacyjnych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • samodzielność działania, optymizm i zaangażowanie
  • chęć do nauki związanej z budową i zasadą działania oferowanych klientom urządzeń
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem instrukcji technicznych oferowanych urządzeń
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, inżynieria środowiska, itp.
  • doświadczenie w zakresie obsługi klientów B2B
  • znajomość branży klimatyzacyjnej
  • wiedza techniczna z zakresu branży klimatyzacyjnej
  • otwartość, entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie w pracy

Gwarantujemy

  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • stabilne i terminowe wynagrodzenie
  • narzędzia do pracy - telefon komórkowy, komputer stacjonarny
  • regularne podwyżki przy wzroście kwalifikacji i efektów pracy powyżej inflacji
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Listy motywacyjne oraz CV należy przesyłać na adres mailowy: franciszek.klimosz@vrfpolska.pl

Data publikacji: 2016-01-29
Data zakończenia: 2016-02-29