Specjalista ds. Klimatyzacji i Wentylacji

Województwo:
śląskie
Miasto:
Rybnik
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

DALKIA ENERGY & TECHNICAL SERVICES (www.dalkia.pl)

poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK - SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI - WENTYLACJI

Miejsce pracy: Rybnik
Nr ref. "Specjalista/Rybnik"

Obowiązki

• Eksploatacja i kontrola urządzeń klimatyzacji-wentylacji (w tym agregaty wody lodowej) zgodnie z instrukcją obsługi oraz dokumentacją techniczno-ruchową);
• Terminowe i prawidłowe dokonywanie napraw i konserwacji powierzonych systemów i instalacji technicznych zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową;
• Dbałość o powierzone mienie,; zabezpieczenie go przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub kradzieżą;
• Gospodarowanie surowcami, materiałami oraz urządzeniami;
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;
• Dbałość o ład i porządek podczas wykonywania prac i po ich zakończeniu.
• Rozwiązywanie typowych problemów technicznych występujących na zajmowanym stanowisku.

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub  średnie techniczne;
• Uprawnienie energetyczne w zakresie grupy  1, 2, 3;
• Doświadczenie w eksploatacji urządzeń i instalacji klimatyzacji – wentylacji , umiejętność czytania dokumentacji;
• Doświadczenie w montażu i uruchamianiu urządzeń klimatyzacji – wentylacji;
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferta DALKIA ENERGY & TECHNICAL SERVICES:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
• Opiekę medyczną w prywatnej placówce oraz ubezpieczenie NNW
• Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny na adres:

dets.rekrutacja@dalkia.pl

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Data publikacji: 2013-08-29
Data zakończenia: 2014-08-29