Specjalista ds. projektów inwestycyjnych

Województwo:
małopolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
THERMOSILESIA

ThermoSilesia działa w branży HVAC od ponad 15 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500 m2.

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

- inicjowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej (firmy wykonawcze HVAC, biura projektowe, generalni wykonawcy)

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozwój znajomości oferowanych produktów

- monitorowanie rynku inwestycji na podległym terenie

- realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy

- przygotowywanie ofert handlowych

- prowadzenie negocjacji handlowych

- budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ogrzewanie)

- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (instytucjonalnych i biznesowych)

- pożądane doświadczenie w branży HVAC

- silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy

- zdolności handlowych i negocjacyjnych

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

- prawo jazdy kat. B

- znajomość firm instalacyjnych i projektowych branżowych HVAC

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

- wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, tablet, telefon)

- stabilną pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w dystrybucji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych

- doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe

- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: info@thermosilesia.pl

Data publikacji: 2017-07-25
Data zakończenia: 2017-08-24

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja