Specjalista ds. Przygotowania Produkcji w Klimat Solec

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

KLIMAT SOLEC poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy: Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie

Nr ref. 13PJ-0114

Obowiązki

Wykonywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie rysunków instalacji wentylacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne,
• umiejętność czytania rysunku technicznego i budowlanego,
• umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,
• umiejętność posługiwania się pakietem Office,
• myślenie analityczne,
• sumienność, rzetelność,
• dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będą:

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w branży,
• znajomość j. angielskiego,
• prawo jazdy kat. B.

KLIMAT SOLEC oferuje:

• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
• pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
• pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
• system wynagradzania adekwatny do efektów pracy.

CV prosimy przesyłać na adres kadry@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2014-03-07
Data zakończenia: 2015-03-07