Specjalista ds. R&D wentylacji

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Cieplewo
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grupa Mercor jest Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. badań i rozwoju

(Dział wentylacji)

Miejsce pracy: Cieplewo, pow. gdański, woj. pomorskie
Nr ref.:
RnD/HW/10.2013/43

Obowiązki

- projektowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych
- opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
- nadzór nad realizacją projektów
- bieżące rozwiązywanie problemów technicznych, kontakt z wydziałem produkcyjnym

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: mechanika i budowa maszyn)
- doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń min. 2 lata
- wiedza z zakresu mechaniki, projektowania urządzeń, wentylacji ogólnej i pożarowej
- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, kreatywność
- rzetelność w realizacji projektów;
- znajomość programu AutoCad, Solid Edge [lub też inny program 3D]
- dobra znajomość j.angielskiego;
- prawo jazdy kat B
- umiejętność pracy w zespole

Mercor SA oferuje

- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- realizację ciekawych, samodzielnych  zadań.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy Mercor SA

Data publikacji: 2013-11-03
Data zakończenia: 2014-11-03