Specjalista ds. Serwisu Central Wentylacyjnych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem VBW Engineering poszukuje kandydatów

na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Podstawowe zadania:

- Wykonywanie ofert w zakresie usług serwisowych,

- Przyjmowanie, rejestracja oraz obsługa zgłoszeń zgodnie z przyjętymi standardami,

- Monitorowanie, raportowanie i nadzorowanie procesu obsługi zleceń,

- Zlecanie oraz rozliczanie serwisanta z wykonanych prac,

- Planowanie wyjazdów serwisantów do zleconych prac,

- Przygotowywanie dokumentacji oraz elementów potrzebnych do wykonywania zleconych prac,

- Zarządzanie umowami serwisowymi.

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek wentylacja lub pokrewny

- Podstawowej wiedzy elektrotechnicznej,

- Umiejętności planowania zadań dla serwisantów w terenie,

- Systematyczności, samodzielności oraz zaangażowania,

- Bardzo dobrej znajomości komputera dodatkowo obsługa poczty elektronicznej,

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem mile widziany język rosyjski,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Gotowość do wyjazdów służbowych,

- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane będzie:

- Doświadczenie zawodowe z zakresu obsługi zleceń serwisowych,

- Doświadczenie zawodowe w zakresie wentylacji.

Firma oferuje:

- Pracę w nowoczesnej firmie,

- Ambitną, ciekawą i pełna wyzwań pracę w firmie w młodym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie,

- Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@vbw.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych, w temacie proszę podać: “SPECJALISTA DS. SERWISU”.

Wysyłając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@vbw.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Data publikacji: 2020-01-23
Data zakończenia: 2020-02-24

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja