Specjalista ds. Serwisu urządzeń HVAC

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa to prężna firma działająca na rynku polskim, zajmująca się klimatyzacją i wentylacją. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Branża: Instalacje Sanitarne, Serwis/Technika

Miejsce pracy: Gdynia

Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice

Obowiązki:

- Serwis i naprawy w zakresie klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu i wentylacji

- Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

- Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

- Doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń energetycznych

- Wykształcenie kierunkowe – mile widziane

- Prawo Jazdy kat B

- Dyspozycyjność

- Uprawnienia SEP i F-GAZ – mile widziane

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Stabilne zatrudnienie

- Możliwości wszechstronnego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV: investklima@investklima.pl

Data publikacji: 2021-02-05
Data zakończenia: 2021-03-05

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja