Specjalista ds. Sprzedaży

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Przedsiębiorstwo Handlowo -Usługowe „IGLOTECH” Sp. J.
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, woj. łódzkie
Nr referencyjny: SDS/Łódź/13

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów w oddziale firmy, realizację planów sprzedażowych, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert oraz zawieranie umów.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne kierunkowe lub w trakcie studiów)
• min. 1 rok doświadczenia na stanowisku handlowym w branży HVAC&R (warunek konieczny)
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
• obsługa MS Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
• szkolenia techniczne i handlowe
• atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska: SDS/Łódź/13.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-01-22
Data zakończenia: 2015-01-22