Specjalista ds. Sprzedaży

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

ALNOR Systemy Wentylacji

w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

(przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

Główne zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej

- przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

- realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy

- budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne z obszaru klimatyzacja/ wentylacja/ ciepłownictwo - mile widziane również osoby w trakcie studiów

- doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów

- pożądane doświadczenie w branży HVAC bądź w branży budowlanej

- silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

- stabilną pracę o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji

- doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Zgłoszenia CV prosimy nadsyłać na adres e-mail rekrutacja@alnor.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data publikacji: 2017-12-04
Data zakończenia: 2017-12-31

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja