Specjalista ds. sprzedaży HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
AMSTER GLOBAL Sp. z o.o.

AMSTER GLOBAL - importer i dystrybutor urządzeń do wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, na rynku Polskim już od blisko 10 lat. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, rozszerzamy swoją działalność o nowe kanały sprzedaży. Jednym z działów jest handel elektroniczny urządzeniami HVAC zarówno dla klientów b2b oraz b2c.

W związku z intensywnymi pracami nad rozbudową działu sprzedaży i obsługi klienta, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży - branża HVAC

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- analizowanie rynku i ofert konkurencji

- realizowanie planów sprzedażowych

- sprzedawanie produktów branżowych

- obsługa klienta

- pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi

- sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży

- reprezentacja firmy

- przyjmowanie reklamacji

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie, mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne i studia podyplomowymi z zakresu zarządzania sprzedażą

- umiejętność obsługi komputera

- posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

- preferowane co najmniej dwuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży

- chęć do doskonalenia kompetencji i technik z zakresu: sprzedaży, negocjacji, metod budowania długotrwałych relacji, ochrony danych osobowych

- komunikatywność, samodzielność w działaniu i przedsiębiorczość.

- preferowane doświadczenie handlowe w branży HVAC

- znajomość urządzeń w zakresie wentylacji/klimatyzacji

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji biuro@amster.pl

Data publikacji: 2019-01-16
Data zakończenia: 2019-02-15