Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej w sklepie www.klimamarket.pl

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

TTCP Sp. z o.o. - własciciel marki i sklepu internetowego klimamarket.pl - poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Miejsce pracy: Kraków, klimamarket.pl

Obowiązki

- Sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego
- Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
- Profesjonalne prezentowanie oferty sklepu: wprowadzanie produktów, modyfikacja zdjęć i opisów, odpowiedzialność za treści na stronach sklepu internetowego, bieżąca aktualizacja witryny sklepu internetowego
- Inicjowanie i prowadzenie regularnej komunikacji marketingowej dla sklepu (newslettery, kampanie mailingowe) oraz różnorodnych działań promocyjnych w celu zwiększenia sprzedaży
- Raportowanie bieżącej działalności i efektywności swoich działań

Wymagania

- Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym będzie dodatkowym atutem
- Znajomość rynku e-commerce
- Znajomość mechanizmów sprzedaży online oraz sposobów zwiększenia jej efektywności
- Praktyczne doświadczenie poparte sukcesami w prowadzenie kampanii marketingowych w Internecie (w tym email marketing)
- Biegłe posługiwanie się Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel i PowerPoint
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu treścią strony
- Samodzielność i dokładność działania, odpowiedzialność za wyniki pracy
- Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i biznesowych
- Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
- Kreatywność oraz przejawianie inicjatywy w codziennym działaniu i w stosowanych rozwiązaniach

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres dawid@klimamarket.pl

Data publikacji: 2013-06-06
Data zakończenia: 2014-06-06