Specjalista ds. sprzedaży urządzeń HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Electronic Control Systems Sp. z o.o. – partner handlowy firmy YORK by Johnson Controls – światowego potentata w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, obecnego na polskim rynku od wielu lat,  zatrudni do swoich struktur sprzedażowych:

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń HVAC Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych na podległym regionie.

Obowiązki:

  • sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych firmy York by Johnson Controls tj. agregatów chłodniczych, rooftopów, central klimatyzacyjnych, szaf klimatyzacji precyzyjnej, fancoili, systemów VRF oraz splitów,
  • ciągłe nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientami oraz dbanie o utrzymanie dotychczasowych już wypracowanych,

Wymagania:

  • dobre i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych w danym regionie,
  • dobre kontakty handlowe z projektantami, generalnymi wykonawcami i pozostałymi klientami,
  • dobre kontakty handlowe z osobami decyzyjnymi w zakresie zakupów urządzeń HVAC,
  • dobra wiedza techniczna na temat urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

Firma oferuje:

  • dobre wprowadzenie do struktury handlowej firmy,
  • szkolenia techniczne dotyczące typoszeregów oraz doborów technicznych urządzeń York by Johnson Controls,
  • wsparcie techniczne odnośnie systemów automatyki Johnson Controls (firma Electronic Control Systems posiada własny dział automatyki wykonujący od wielu lat projekty na urządzeniach York by Johnson Controls),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • samochód służbowy.

CV: hvac@ecs.com.pl

Data publikacji: 2014-12-09
Data zakończenia: 2014-12-31