Specjalista ds. sprzedaży w branży HVAC

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:

TC Serwis Sp. z o.o.

Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji i chłodnictwa poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Realizacja sprzedaży usług świadczonych przez firmę,

- Zarządzanie całością spraw związanych ze sprzedażą,

- Budowanie pozytywnych relacji z klientami,

- Wybrani kandydaci muszą posiadać:

- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Wykształcenie średnie techniczne,

- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu instalacji HVAC, automatyki, elektromechaniki,

- Prawo jazdy kat.B

- Znajomość pakietu MS Office,

- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Możliwość innych form współpracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwośc rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia,

- Niezbędne narzędzia pracy, telefon, samochód słuzbowy.

Aplikuj: praca@tc-serwis.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  TCSerwis Sp z o.o.ul. Mokotowska 15A/1B 00-640 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TC Serwis Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@tc-serwis.pl.

Data publikacji: 2020-01-22
Data zakończenia: 2020-02-21

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja