Specjalista ds. sprzedaży wentylacji

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Grudziądz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Refsystem Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży HVAC&R.
Jest producentem i wykonawcą projektów inwestycyjnych oraz jest Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów marki HAIER AC w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółka Refsystem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz, woj. kujawsko-wielkopolskie
Nr ref.: SDS/REF/2014

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów w oddziale firmy, realizację planów sprzedażowych, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert oraz zawieranie umów.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne kierunkowe)
• mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży wentylacyjne
• obsługa MS Office
• prawo jazdy kat. B

Refsystem oferuje

• umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• niezbędne narzędzia pracy
• system premiowy uzależniony od osiąganych efektów pracy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: sekretariat@refsystem.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska: SDS/REF/2014.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-04-15
Data zakończenia: 2015-04-15