Specjalista ds. Systemów HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:

Polfa Warszawa S.A. wchodząca w skład Grupy Polpharma - lider polskiego rynku farmaceutycznego - poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko::

w Dziale Zarządzania Majątkiem

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  •     Zapewnienie właściwego  działania systemów HVAC poprzez określenie reguł ich prawidłowej eksploatacji,  utrzymania, walidacji i rozwoju.
  •     Nadzór i analiza wykorzystania systemów oraz urządzeń HVAC Zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego m.in. poprzez opracowywanie i wdrażanie procedur oraz instrukcji w zakresie zarządzania systemami oraz urządzeniami HVAC.
  •     Nadzór nad przestrzeganiem zasad oraz warunków eksploatacji podległej infrastruktury.
  •     Okresowa ocena stanu technicznego systemów oraz urządzeń  HVAC .
  •     Rozwój lub dostosowywanie systemów  HVAC  do potrzeb Spółki oraz wymagań obowiązujących przepisów, prowadzenie procesu inwestycyjnego.
  •     Nadzór nad efektywnym oraz terminowym realizowaniem remontów  oraz  modernizacji systemów i urządzeń HVAC przez zasoby wewnętrzne i zewnętrzne.
  •     Tworzenie planów, budżetów, strategii w zakresie utrzymania podległej infrastruktury.
  •     Wsparcie procesu zakupowego  wyposażenia dla systemów HVAC.
  •     Identyfikacja skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów HVAC we współpracy z wewnętrznym służbami utrzymania ruchu oraz serwisami zewnętrznymi.

Wymagania

  •     Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: klimatyzacje i wentylacje).
  •     Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy związanej eksploatacją  z systemami HVAC.
  •     Uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych.
  •     Biegła znajomość narzędzi IT.
  •     Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  •     Umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów.
  •     Umiejętność pracy zespołowej.
  •     Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zachęcamy osoby spełniające kryteria do przesyłania aplikacji z dopiskiem:
„Specjalista ds. Systemów HVAC” najpóźniej do dnia 16 czerwca 2014 r. poprzez formularz

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883". Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Data publikacji: 2014-06-04
Data zakończenia: 2015-06-04