Specjalista ds. techniczno-handlowych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
GDA-H/09.14/29
MERCOR S.A.

Grupa Mercor w związku ze stałym rozwojem firmy poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro Gdańsk oraz region płn Polski
Nr ref. GDA-H/09.14/29

Zakres obowiązków:

  •     pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  •     doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  •     profesjonalna, kompleksowa obsługa handlowa: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji kosztów itp.
  •     sporządzanie raportów i sprawozdań
  •     udział w targach, konferencjach, seminariach
  •     odpowiedzialność za realizację zadań oraz wyznaczonych celów

Oczekiwania:

  •     wykształcenie wyższe techniczne
  •     doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •     umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  •     dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków;
  •     biegła obsługa MS Office
  •     prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •     ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •     możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży
  •     adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
  •     atrakcyjny system motywacyjny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV): http://www.mercor.com.pl/page,art,id,3528,Formularz_kontaktowy.html#administracja

Data publikacji: 2014-11-07
Data zakończenia: 2014-12-07

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja