Specjalista ds. techniczno-handlowych

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Lindab Sp. z o.o.

LINDAB poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieruchów i okolice

Opis stanowiska:

- obsługa bieżących klientów oraz pozyskiwanie nowych w zakresie produktów wentylacyjnych,

- spotkania handlowe,

- przygotowanie ofert handlowych,

vnegocjacje cen i warunków handlowych,

- realizacja zamówień,

- doradztwo techniczne w zakresie wentylacji.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Inżynieria Środowiska,

- doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC mile widziane,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office), znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem,

- prawo jazdy kat. B,

- samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, kreatywność,

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,

- gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

- dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

- przyjazną atmosferę w pracy

- pracę w nowoczesnym biurze

- program „poleć pracę”

- nagroda za staż pracy

- świeże owoce, pyszną kawę

- pakiet szkoleń.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV na adres praca@lindab.com.

Dołącz do nas!

Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2019-07-18
Data zakończenia: 2019-07-19

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja