Specjalista ds. techniczno-handlowych HVAC

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Agencja zatrudnienia Randstad Polska dla swojego Klienta, firmy z branży wentylacji i klimatyzacji, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: Gdynia (woj. pomorskie)

Nr ref.: 14041

Obowiązki

• kompleksowe utrzymywanie kontaktów z klientami firmy na podległym terenie
• przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
• przygotowywanie doborów technicznych urządzeń
• prowadzenie negocjacji handlowych
• koordynacja realizacji zamówień

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie wentylacji, klimatyzacji, techniki cieplnej
• doświadczenie w sprzedaży B2B
• doświadczenie w branży HVAC będzie dodatkowym atutem
• łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne
• umiejętność organizacji pracy własnej
• duży poziom samodzielności, inicjatywy i zaangażowania
• znajomość rysunku technicznego i programu AutoCAD
• prawo jazdy

Firma oferuje

• atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premie)
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalfikacji
• niezbędne narzędzia do pracy

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) z numerem referencyjnym "14041' prosimy nadsyłać poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-08-01
Data zakończenia: 2014-08-01