Specjalista ds. Techniczno-Handlowych HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Centrum Klima S.A., należąca do międzynarodowej Grupy Lindab, która opracowuje, produkuje, sprzedaje i dystrybuuje produkty i rozwiązania systemowe dla branży wentylacyjnej w całej Europie, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Wieruchów k. Ożarowa Mazowieckiego, woj. mazowieckie

Obowiązki

• bieżąca obsługa klientów,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• przygotowanie ofert handlowych,
• nadzór nad realizacją zleceń,
• spotkania handlowe,
• realizacja zamówień,
• negocjacje cen i warunków handlowych,
• doradztwo techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji,
• prezentacja oferty firmy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska,
• doświadczenie w branży wentylacyjnej,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
• umiejętność obsługi komputera (MS Office),
• prawo jazdy kat. B.

Centrum Klima oferuje

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki pracy i płacy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• duże możliwości rozwoju,
• szkolenia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: kadry@centrumklima.pl lub na adres pocztowy
CENTRUM KLIMA S.A., Wieruchów, ul. Sochaczewska 144, 05-850 Ożarów Mazowiecki
fax: (22) 250-50-13
z dopiskiem "Specjalista ds. Techniczno-Handlowych".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Data publikacji: 2014-03-25
Data zakończenia: 2015-03-25