Specjalista ds. techniczno-handlowych wentylacja i klimatyzacja

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
SPKL

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: cała Polska

Zakres zadań:

  •     Rozwój sprzedaży oraz doradztwo techniczne w zakresie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  •     Realizowanie planów sprzedaży
  •     Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  •     Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  •     Doświadczenie w pracy w zakresie urządzeń rynku HVAC
  •     Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych
  •     Znajomość działalności handlowej i zasad działalności biznesowej
  •     Znajomość lokalnego rynku instalacyjnego
  •     Silna orientacja na wynik
  •     Komunikatywność i samodzielność
  •     Prawo jazdy kat. B

SIG oferuje:

  •     Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •     Szkolenia zawodowe
  •     Pracę na samodzielnym stanowisku
  •     Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji

Dokumenty aplikacyjne z dopiskiem, jakiego miasta aplikacja dotyczy, prosimy kierować na adres: rekrutacja@sig.pl do dnia 26 lutego 2015.

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”

Szczegóły i kontakt: http://www.sig.pl/kariera/

Data publikacji: 2015-01-20
Data zakończenia: 2015-02-26