Specjalista ds. Technicznych VBW

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

VBW Engineering Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych

Miejsce biura: Gdynia, woj. pomorskie

Obowiązki

• wykonywanie prac projektowych urządzeń klimatyzacyjnych
• rozwiązywanie problemów technicznych
• przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
• wykonywanie prac związanych z realizacją zamówień

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, techniczne (Inżynieria Środowiska, Mechanika- Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo)
• znajomość zagadnień z branży klimatyzacji i wentylacji
• umiejętność sprawnego poruszania się w środowisku Windows
• znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
• gotowość i umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
• cechy osobowości tj.: dokładność, komunikatywność, lojalność, elastyczność, otwartość, przestrzeganie zasad oraz wysoka kultura osobista

Oferta VBW:

• ambitną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie w młodym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie
• możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
• atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikuj

w temacie proszę podać: “SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH”

Data publikacji: 2013-09-27
Data zakończenia: 2014-09-27