Specjalista ds. Wycen Automatyki HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

SPECJALISTA DS. WYCEN AUTOMATYKI
(w zakresie instalacji HVAC)

Miejsce pracy: Solec Kujawski Nr ref. 54PJ

Podstawowe obowiązki:

- wstępna weryfikacja projektów,

- sporządzanie koncepcji projektowej na potrzeby przygotowania oferty,

- sporządzanie przedmiarów robót,

- sporządzanie kosztorysów ofertowych i wykonawczych,

- kompletowanie oferty.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

- doświadczenie w wycenie automatyki min. 1 rok,

- znajomość urządzeń AKPiA i rynku automatyki,

- umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,

- umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,

- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

- umiejętność pracy w zespole,

- kreatywność, samodzielność.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,
- pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
- stabilne zatrudnienie.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-09-21
Data zakończenia: 2015-10-23