Specjalista Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Ventia Sp. z o.o. – przedstawiciel central wentylacyjnych KOMFOVENT, kurtyn powietrznych, aparatów grzewczo-wentylacyjnych, produktów akustycznych STAVOKLIMA oraz dystrybutor produktów dla branży HVAC – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region:  Warszawa, woj. mazowieckie

Obowiązki

• analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów,
• współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
• doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, realizacja zamówień,
• współpraca z Kierownikami Regionu firmy Ventia,
• kontakty z dostawcami.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• znajomość branży i produktów HVAC, doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,
• czynne prawo jazdy kat. B.,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• język obcy minimum w komunikatywnym stopniu,
• zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• zaangażowanie, obowiązkowość oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.

Firma oferuje

• stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,
• niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Data publikacji: 2013-07-05
Data zakończenia: 2014-07-05