Specjalista Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja, przedstawiciel na Polskę marek KOMFOVENT, STAVOKLIMA oraz HAVACO – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: STH

Obowiązki

• bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,
• doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,
• kontakty z dostawcami,
• analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów,
• współpraca z Kierownikami Regionu firmy Ventia.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC,
• czynne prawo jazdy kat. B.,
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowo-sprzedażowych,
• język obcy minimum w komunikatywnym stopniu,
• zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• zaangażowanie, obowiązkowość oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.

Ventia oferuje

• stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,
• niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Data publikacji: 2014-04-06
Data zakończenia: 2015-04-06